Genel

kişilik testleri

EKİM 5, 2010Posta kutumu kapattığımda açılan msn sayfasında en çok dikkatimi çeken de testler olur. Testler insanların kendilerini tanımaları için yapılırmış fakat genelde test sonuçlarından çıkanları zaten biliyorlarmış gibi bir tepki gösterirler. Test sonucunu kendine yakıştıramadıysa "yok canım daha neler, saçma" deyip umursamazlar ya da benim gibi "işte tam da beni anlatıyor" derler. Bazıları da kendilerini öyle olduğuna inandırmaya çalışır belki de sonucu güzel bir yorumda bulunduğu için.
Çok eğlenceli komik, ilginç testler de var gerçekten bilmediğiniz soruları cevaplayan testleri de. Bu yazıyı yazmadan önce hayatınız ne tür bir film olurdu testini çözdüm ve sonucu yine beni anlatıyordu=) ilginç gelen ve hoşuma giden siz de deneyin dediğim testler..
Ne kadar saçmalayabilirsiniz (saçmalamak benim için bir iş haline gelmiş:D)
Nasıl bir iç sese sahipsiniz
Hangi kötü adamsınızŞeyhmus Önen 27.10.2010
Ne kadar saçmalayabilirsiniz testinin benim için sonucu inanılmaz şaşırtıcı çıktı, Şok oldum, oysa gayet samimi cevaplar vermiştim SaçmalayamazBiraz anormallik var, biz de çözemedik. Saçmalamak denen şeyin yakınından bile geçmiyorsunuz. Özel tüyolarınız var ise bununla ilgili edinmek isteyecekler olabilir. Şaka bir yana galiba çevrenizde o kadar çok saçmalayan insan var ki, siz genelde ya onları uyarmak ya da onlardan arkanıza bakmadan kaçmaktan saçmalamaya fırsat bulamıyorsunuz. Malum saçmalamak da mesai ve enerji ister, ne var ki siz gereğinden fazla meşgulsünüz.
ilknur 27.10.2010
şehmus ama şimdi senin çevrendeki insanları düşününce biraz hak vermiyor değilim test sonucuna sen mantıklı bir insansın ve olayı bilimsel yorumluyorsun bu saçmalamak değildir bence de yani bence doğru bir cevap gelmiş sana
Şeyhmus 14.5.2011
ilginç bir yaklaşım sağol :))

POPÜLER İÇERİK

C/C++ da oyun yazmak ya da grafik kütüphanesiyle ilgili birşeyler yapmak istiyorsanız: Öncelikle iki dosyaya ihtiyacınız var bunlardan biri libbgi.a dosyası buradan indiriniz. Diğer graphics.h dosyasını ise buradan indiriniz.

OCAK 24, 2011 - 78 YORUM

Dev-C++ Derleyicisine graphics.h Kütüphanesini Ekleme